Lista startowa TROPHY SZCZECINEK 2019

Kochani wędkarze , wędkarki, a także nasi dzielni kibice 😉 poniżej znajdziecie listę drużyn zakwalifikowanych do udziału w zawodach TROPHY SZCZECINEK 2019!
Gratulujemy wszystkim, którym się udało i DO ZOBACZENIA w Szczecinku!

Version:1.0 StartHTML:0000000157 EndHTML:0000136236 StartFragment:0000000490 EndFragment:0000136217

NumerTEAMKAPITAN imięZAWODNIK imię
1.Hossa TeamWojciechTomasz
2.SVD IISławomirJanusz
3.Symmetry Fishing TeamMarcinAngelika
4.Elektryczne PsyGrzegorzMarek
5.Fishing4fun Pleszew IDariuszKrzysztof
6.Pro Fishing TeamMariuszMichał
7.rytek teamMarekMarek
8.ASPN TeamJarekMarek
9.normateamNorbertMałgorzata
10.Team JAPAJarekPaweł
11.Wania Fishing DrezdenkoDariuszTomasz
12.SMART FISHING TEAMDamianKrzysztof
13.Topik Białogard ArekMarcin
14.Troton TeamWaldemarAndrzej
15.Koło PZW Drzonowo1JanPiotr
16.Raven Fishing TeamEwarystTomasz
17.Ryboholik CompanyMateuszKrzysztof
18.BrokJacekWłodzimierz
19.ELDORADORadosławPiotr
20.Bajabongo teamMichałKrzysztof
21.AMURKrzysztofDariusz
22.Inowrocław TeamMateuszMikołaj
23.Fishingstore.pl TEAMŁukasz Kamil
24.Pietrzak i KrukMarcinŁukasz
25.Zgorzelec Fishing TeamMarcinBartłomiej
26.Kasta TeamMaciej
Tomasz
27.SMBTomaszSławek
28.PIKE HUNTERSDamianPiotr
29.Kaban&Magnes TeamMaciejTomasz
30.Frasta Fishing TeamArkadiusz Grzegorz
31.V12 FISHING TEAMTomaszRobert
32.Bieszczady TeamArtur Grzegorz
33.Komancz TeamRobertPaweł
34.Team SzczecinekPawełKrzysztof
35.Fishing4funPleszew IIMariuszKrzysztof
36.Callies Fishing TeamGrzegorzMaciej
37.LUCKY 13MarekGrzegorz
38.EmilkaHenrykWojciech
39.REVI TEAMRafałSebastian
40.ALDENTE TEAMSzymon Czesław
41.MikadziakiKarol Piotr
42.Fishing Team Sepólno KrajeńskieRobert Marcin
43.TEAM INA STARGARDSebastian Waldek
44.KRAK Fishing TeamRafałAndrzej
45.Koło PZW DrzonowoLeszek Jarosław
46.KAMAGA FISHINGRobert Jarosław
47.AlumaCraft Pro Team IPrzemysławPaweł
48.SAVAGE GEAR 2SebastianJakub
49.JokerGrzegorzKonrad
50.Mikado Total Fishing Team SairaRafałMarcin
51.ESOX TEAMJacekMałgorzata
52.Crazy Hunter ZgorzelecKrzysztofKacper
53.Fishing Team Pike KoszalinArkadiusz Roman
54.Barduta.pl TeamDawid Marcin
55.Team Matusiak IIJózefKornel
56.Fishing4funPleszew IIIMarcinAndrzej
57.KOŁO 3 MIĘDZYRZECZTadeuszKrzysztof
58.PodatnicyKrzysztofPiotr
59.JuGoKrzysztof Artur
60.Zjednoczeni ZacięciemKrzysztofPrzemysław
61.Grube Okonie Kalisz PomorskiMateuszJakub
62.Power Crazy Fish Kalisz PomorskiArkadiusz Marcin
63.Soft-Baits Fishing TeamGrzegorzMarcin
64.CW EkipaŁukaszKrzysztof
65.ANTEK teamWojciechArtur
66.Shark Fishing Team SpecjalTomasz Robert
67.Bolek i Lolek SzczecinekMichał Mariusz
68.Kris Fishing TeamIreneusz Krzysztof
69.Kod PierwszySebastianRobert
70.JackDaniels Fishing TeamJacek Daniel
71.Team MatusiakPiotrGrzegorz
72.BYSTRUNKamilPaweł
73.PARANIENORMALNI SZCZECINEKPrzemysławPaweł
74.Sam-ba teamKrzysztof Przemysław
75.TucaMaro TeamMarekMarek
76.Maniak TeamMarcinHubert
77.Adam ZbyszekAdamZbigniew
78.Fishing Friends Poland
Sylwester
79.Desperaci MateuszMarek
80.WOLAK FISHING @ FRIENDSMariuszPrzemysław
81.ROBINSON TEAMZbyszekEmil
82.Gruby i GrubszyŁukaszAdam
83.SzwagryRyszard Jacek
84.GibonOlekWojtek
85.NEMO SZCZECINKarol Waldemar
86.MielonePaweł Wojtek
87.MB TEAMBartłomiejMichał
88.Team ASYAdrianŁukasz
89.J&K TEAMJacekKrzysztof
90.Biały teamAdamAdam
91.Pyskowice 1IreneuszAndrzej
92.EC Logistic&EtisoftDawidHubert
93.M&P TeamMarek Piotr
94.M&K Wędkarski KołobrzegMichałKrzysztof
95.Fishing DivisionRafałTomasz
96.nazwatymczasowaGrzegorzMirosław
97.AlumaCraft Pro Team Bielsko Biała Tomasz Paweł
98.HellishPikeJacekSebastian
99.Lucky Angler SłubiceRyszardMariusz
100.SVD IDariuszDariusz
101.MIROMirosławZygmunt
102.Salmon Wolin TeamPiotr Krzystof
103.Predator Fishing Michał Wiktor
104.Garbus FishingPawełNorbert
105.TUR TurowoMirosławMarcin
106.Globe Carp BiałogardKonradJarosław
107.MANIEK FISHING TEAMMarcin Piotr
108.Team Charytatywny

109.PZW Koszalin TeamTomaszSławomir
110.MARKUSMarekTomasz
111.L&P TeamŁukaszPaweł
112.Dobre BranieJakubSzymon
113.Hx MAFIA TEAMPawełPaweł
114.P&PPiotrPiotr
115.Twoja Energia Fishing Team IMichałJakub
116.Twoja Energia Fishing Team IIRafałJózef
117.Twoja Energia Fishing Team IIIPawełJarosław
118.Twoja Energia Fishing Team IVCezaryBartosz
119.Twin BaitsRobertTomasz
120.GamblersŁukaszBogusław